به گزارش پلاتو هنر به نقل از روابط عمومی پروژه، پرواز همای موزیک ویدئو و تک آهنگ «سوی آسمان» را با آهنگسازی پاشا هنجنی و شعری از استاد شفیعی کدکنی به عنوان هدیه نوروزی خود برای دوستداران موسیقی و هوادارنش منتشر و به زودی تور کنسرت‌های خود را در سراسر ایران روی صحنه خواهد برد.

همای درباره جدیدترین اثر خود معتفد است: قطعه «سوی آسمان» اثری با رنگ و بویی متفاوت و آهنگسازی ارکسترال پاشا هنجنی و سروده‌ای از شفیعی کدکنی است که ویدئوی آن در چهار فصلِ گیلان به تصویر کشیده شده است و رنگ و بویی نوروزی را به خود گرفته است.

این خواننده همچنین درباره روند برگزاری اجراهای زنده خود در ایران نیز یادآور شد: برنامه ریزی ها کاملا انجام شده و به زودی تور کنسرت های گروه «همای» و برخی برنامه‌های جدید و متفاوت را روی صحنه خواهیم برد. تمام توان مان را برای ارائه و تولید آثار خوب و با کیفیت و برنامه هایی جدید برای مخاطبان این سبک از موسیقی به کار خواهیم بست.

پرواز همای گفت: تلاش زیادی برای موزیک ویدئوی «سوی آسمان» شده که انعکاسی از انرژی طبیعت گیلان به مخاطبان موسیقی منتقل شود و این انرژی قطعا از سوی مخاطبان این اثر باز می گردد.