به گزارش پلاتو هنر، نمایشگاه فروش پایان سال هنرمندان با عنوان «گنجینه 3» با کیوریتوری علی مزارعی از تاریخ 17 تا 24 اسفند ماه سال جاری در گالری شلمان‌ برپا است.

در این رویداد هنری آثار نقاشی، نقاشیخط و حجم ۳۰ تن از استادان و هنرمندان رشته‌های یاد شده که به ترتیب حروف الفبا عبارتند از سعیده آرین، اعظم ابریشم کار، صادق ادهم، طوفان ارفع، حسین احصایی، سعید امدادیان، رضا براتی، لیدا پولکی، آرمین توحیدی، امیرحسین جباری، صنم جاجالی، نگار حبیبی، زهره حسنی، کامبیز حضرت پور، میترا خضرلو، بهرام دبیری، بهاره رحمی‌زاده، راضیه سلیمانی، صابر سلیمانی، سامان شادانلو (ایلخان)، رضا عمادی، مهتاب علی‌آبادی، بهاره فرامرزی اصل، الهه قدس، پوریا مرزبان، سارا میرزاده، بهداد نجفی اسدالهی، مریم وحیدنیا، بهنام ولدوند، نسرین هادیان برای بازدید عموم علاقه‌مندان به نمایش در آمده است.

مزارعی هدف از برگزاری این نمایشگاه را ترویج هرچه بیشتر هنر برای هدیه‌دادن و فعالیت‌های هنری و تقویت ارتباط بین هنردوستان و هنرمندان عنوان کرد و گفت که با برنامه‌ریزی‌های انجام شده نمایشگاه‌های متعدد و متنوعی در سال آینده با شرکت استادن و هنرمندان برجسته کشور در نگارخانه شلمان برگزار خواهد شد.

بهداد نجفی اسدالهی از هنرمندان شرکت کننده در این نمایشگاه نیز ضمن اظهار خشنودی از روند صعودی استقبال از هنر در تمامی سطوح جامعه، گسترش هنر و هنردوستی در سطح خانواده‌های ایرانی را لازمه پیشرفت و توسعه پایدار و از عوامل موثر در رشد فرهنگی عموم مردم در جوامع انسانی برشمرد.

«گنجینه ۳» تا تاریخ ۲۴ اسفندماه سال جاری همه روزه از ساعت ۱۵ تا ۲۰:۳۰ در نگارخانه شلمان به آدرس تهران، بلوار میرداماد، نرسیده به شریعتی، رودبارغربی (جنوبی)، کوچه کاووسی، پلاک ۲۷، واحد ۱ پذیرای عموم علاقه‌مندان است.