به گزارش پلاتو هنر به نقل از روابط عمومی جشنواره، مهدی مساح‌بیدگلی دبیر جشنواره سراسری موسیقی امیرجاهد از تمدید این رویداد تا ۲۵ اسفند در بخش‌های دونوازی، گروه‌نوازی و پژوهش خبر داد.

مهدی مساح بیدگلی با اعلام تمدید ثبت نام 10 روزه این رویداد گفت: پنجمین دوره جشنواره سراسری موسیقی امیرجاهد در شرایطی شروع می‌شود که متأسفانه اجراهای دوره چهارم به دلایلی برگزار نشد. به هر ترتیب و بنا به درخواست شرکت‌کنندگان، تمامی اجراهای دوره چهارم به سال آینده یعنی سال ۱۴۰۲ موکول شده و قرار است اجراهای دوره چهارم و پنجم به صورت همزمان در تابستان سال ۱۴۰۲ برگزار شود.

دبیر جشنواره سراسری امیر جاهد بیان کرد: تلاش می کنیم نتایج اولیه پنجمین دوره این جشنواره در اردیبهشت سال آینده اعلام شود و کلیه اجراها در تابستان در معرض دید مخاطبان قرار گیرد.

او تصریح کرد: در دوره پنجم این رویداد محدودیتی برای اجرای سازهای مختلف نیست و متقاضیان ابتدا باید آیین‌نامه جشنواره را به‌دقت مطالعه کنند و تمام مدارک را به دبیرخانه جشنواره ارسال نمایند.

علاقه‌مندان به حضور در جشنواره سراسری موسیقی امیر جاهد می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت فرم ثبت نام به آدرس Www.moeenjahed.ir مراجعه کنند.