به گزارش پلاتو هنر به نقل از روابط عمومی موزه هنرهای معاصر تهران، مستند بلند «عکس ناتمام؛ بهمن جلالی» که در فاصله سال‌های ۱۳۸۷- ۱۳۸۴ به کارگردانی مشترک عمید راشدی و تورج ربانی و به تهیه‌کنندگی تورج ربانی ساخته شده و توسط بیژن میرباقری تدوین شده است، سه شنبه نهم اسفند ماه ساعت ۱۵ در سالن سینما تک موزه هنرهای معاصر تهران به نمایش در می آید.

«عکس ناتمام؛ بهمن جلالی» مستندی است که درباره‌ زندگی و آثار هنری و به‌یادماندنی بهمن جلالی، عکاس صاحب‌نام و فقید ایران، ساخته شده است.

این فیلم ۶۲ دقیقه‌ای، ضمن تمرکز بر جنبه‌های مختلف فعالیت‌های حرفه‌ای بهمن جلالی، می‌کوشد تغییرات چندباره‌ی سبک و سیاق عکاسی او را از دریچه‌ دوربین مستند مرور و ثبت کند و از برگزاری آخرین نمایشگاه این هنرمند در سال ۱۳۸۶ گزارشی درخور و گویا ارائه کند.

ضمنا جلسه نقد و بررسی با حضور تورج ربانی، یکی از کارگردانان و تهیه کننده این فیلم بعد از نمایش «عکس ناتمام، بهمن جلالی» برپا خواهد شد.

علاقه‌مندان برای دیدن فیلم و حضور در جلسه نقد و بررسی می‌توانند روز سه شنبه نهم اسفندماه ساعت ۱۵ به خیابان کارگرشمالی، جنب پارک لاله، سالن سینما تک موزه هنرهای معاصر تهران مراجعه کنند.