به گزارش پلاتو هنر به نقل از روابط عمومی فرهنگسرای خانواده، نمایشگاه گروهی «آب و آینه» در آستانه فرارسیدن بهار و نزدیک شدن به سال جدید روز یکشنبه 7 اسفندماه ساعت 16 در نگارخانه شفق برپا می شود.

این نمایشگاه ترکیبی از نقاشی های آبرنگ و هنر آیینه با هنرمندی سحر اکبری، پژمان بیضایی، هنگامه نجارباشی و غزاله اصلان بیک است.

از گذشته های دور آینه کاری در ایران جایگاه ویژه‌ای داشت، یک هنر اصیل و خیره کننده که در مکان های مقدس و قصرهای باشکوه به کار گرفته می شد و اکنون آینه در طراحی های مختلف، لوازم خانه و قاب‌های نقاشی به شیوه های متفاوت به کار برده می شود و مخاطب را مجذوب خود می کند.

همچنین در کنار آینه های پر رمز و راز تماشای نقاشی های آبرنگ روح و روان را صیقل می دهد و هنرمند یک حس ناب و رویاگونه را با تکنیک آبرنگ تجربه می کند و به مخاطبانش انتقال می دهد.

علاقه مندان برای بازید آثار نمایشگاه گروهی «آب و آینه» می توانند تا 15 اسفند ماه (به غیر از روزهای تعطیل) از ساعت9 تا 18 به نگارخانه شفق به نشانی خیابان سیدجمال‌الدین اسدآبادی (یوسف‌آباد)، خیابان بیست‌ویکم، بوستان شفق، فرهنگسرای خانواده مراجعه کنند.