به گزارش پلاتو هنر به نقل از ایران تئاتر، اتابک نادری بازیگر تئاتر، تلویزیون و سینما و از دوستان نزدیک شهرام عبدلی، ضمن تسلیت به خانواده این هنرمند، دوستان و جامعه هنری کشور درباره مراسم تشییع و خاکسپاری این بازیگر فقید توضیحاتی را ارائه کرد.

به گفته اتابک نادری؛ «پیکر مرحوم شهرام عبدلی بازیگر تلویزیون، سینما و تئاتر (فردا) یکشنبه 7 اسفند 1401 ساعت 10 صبح از خانه هنرمندان ایران به سمت قطعه هنرمندان بهشت زهرا (س) تشییع خواهد شد.»

شهرام عبدلی هنرمند و بازیگر عرصه هنرهای نمایشی که از چند روز پیش به علت عارضه ناشی از خونریزی مغزی در آی.سی.یو بیمارستان قائم مشهد بستری شده بود، ساعت 11 روز شنبه ششم اسفند (امروز) دار فانی را وداع گفت. پزشکان معالج چند روز پیش عمل جراحی را برای خارج کردن او از وضعیت نامساعدش انجام دادند که متاسفانه ثمربخش نبود. این هنرمند پس از خونریزی مغزی در حالت کمای عمیق قرار داشت.

زنده‌یاد شهرام عبدلی در حوزه سینما و تلویزیون و تئاتر آثار بسیاری را از خود به جای گذاشته است و نمایش «پنچری» آخرین نمایشی است که این بازیگر چهل‌و‌شش‌ساله در پردیس تئاتر شهرزاد در آن ایفای نقش کرده بود.