به گزارش پلاتو هنر، امروز چهارشنبه 3 اسفند ماه در ششمین و آخرین روز از سی و هشتمین جشنواره موسیقی فجر 2 اجرای پاپ در سالن نمایشگاهی میلاد روی صحنه می‌روند.

مجید رضوی و رضا بهرام 2 خواننده پاپی هستند که در آخرین روز جشنواره در 2 سانس ساعت 19 و 22 روی صحنه می‌روند.

مجید رضوی در 6 سال اخیر امسال برای اولین بار در جشنواره حضور دارد اما رضا بهرام در دوره سی‌وهفتم در دو سانس و دوره سی‌وپنجم دو سانس در جشنواره حضور داشت.

تالار وحدت، تالار رودکی، فرهنگسرای نیاوران، فرهنگسرای ارسباران، کوشک هنر و موزه امام علی امروز اجرایی ندارند.

 آیین اختتامیه سی و هشتمین جشنواره موسیقی فجر، پنجشنبه (۴اسفندماه) از ساعت ۱۸:۳۰ در تالار وحدت و با حضور محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، مسئولان فرهنگی و هنری، هنرمندان، اصحاب رسانه و علاقمندان برگزار خواهد شد.

پیش از این قرار بود، مراسم، روز چهارشنبه (سوم اسفندماه) برگزار شود که باتوجه به همزمانی با اختتامیه سی و نهمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن کریم با حضور رئیس جمهور و همراهی وزیر فرهنگ در این مراسم، بنا شد آیین اختتامیه این دوره از جشنواره پنجشنبه (۴ اسفندماه) برگزار شود.

سی و هشتمین جشنواره موسیقی فجر از ۲۸ بهمن‌ماه تا سوم اسفندماه ۱۴۰۱ به دبیری بهزاد عبدی در بخش‌های رقابتی (جایزه باربد) و غیر رقابتی درحال برگزاری است. جایزه ترانه،‌ جایزه موسیقی و رسانه، بخش سرود و نشست‌های پژوهشی برنامه‌های دیگر این دوره از جشنواره خواهد بود.