همزمان با پخش هشت قسمت از مستند بازسازی «روزهای انقلاب» به تهیه‌کنندگی و کارگردانی حامد کاظم‌زاده مراحل تدوین قسمت‌های پایانی این اثر ادامه دارد.

به گزارش پلاتو هنر، همزمان با پخش هشت قسمت از مستند بازسازی «روزهای انقلاب» به تهیه‌کنندگی و کارگردانی حامد کاظم زاده که به بررسی حوادث انقلاب از دریچه دوربین عکاسان و تصویربرداران می‌پردازد، مراحل تدوین قسمت‌های پایانی این مستند ادامه دارد.

«روزهای انقلاب» مستند بازسازی است که با رویکردی نو به سختی‌ها و چگونگی ثبت و چاپ تصاویر عکاسان و تصویربرداران حرفه‌ای و آماتور از روزهای پر التهاب منتهی به انقلاب 1357 در شهرهای مختلف ایران از جمله تهران، مشهد، سمنان، قم، زنجان، آران و بیدگل و… می‌پردازد تا مخاطبان از زاویه دیگری با انقلاب و حوادث آن آشنا شوند.

تمامی تصاویر این مستند 10 قسمتی پس از گذشت 43 سال از پیروزی انقلاب اسلامی برای اولین بار است که در این برنامه منتشر و پخش می‌شود.

مراحل تدوین و صداگذاری بخش‌های باقی مانده از این مستند تلویزیونی همزمان با پخش قسمت‌هایی از آن همچنان ادامه دارد.

مستند «روزهای انقلاب» کاری است از گروه تاریخ و فرهنگ و هنر شبکه یک سیما که در ایام دهه فجر انقلاب اسلامی هر شب ساعت 20 از آنتن شبکه یک سیما پخش می‌شود و علاقه‌مندان می‌توانند تکرار این برنامه را روز بعد ساعت 9:30 به تماشا بنشینند.