به گزارش پلاتو هنر، همزمان با رونمایی از پوستر نمایش «فقط یک ساعت آرامش» پیش فروش اینترنتی بلیت اثر مذکور آغاز شده است.

متنِ این نمایش برداشتی آزاد از نمایشنامه «یک ساعت آرامش» اثر فلورین زلر است که رضا بهدادنیا در این اجرا با خوانش اقتباسی و نگاهی متفاوت در فرم و محتوا به این اثر آن را روی صحنه برده است.

 نمایش قصه مردی را روایت می کند که در تکاپوی دیدن فیلمی از سینمای هند است اما در این میان اتفاقات و وقایعی رخ می دهد که زندگی شخصی و خانوادگی او را تحت تاثیر قرار می دهد.

نمایش «فقط یک ساعت آرامش» به نویسندگی سمیرا روشنی، تهیه کنندگی و کارگردانی و رضا ‌بهدادنیا با بازی محمد علی سلیمان تاش، دلیار رسائل، بهادر خسرو جردی، فردین ‌رحمانپور، شقایق ‌زارعی، نسیم ‌حقیقت و امیرحسین ‌آقایی هر روز ساعت 20:45 در سالن عمارت نوفل لوشاتو روی صحنه می رود.

از دیگر عوامل نمایش می‌توان به فرشاد ‌نصیری (طراح نور)، فرزاد ‌هدایت ‌نوری، ترانه دمساز(طراحان صحنه و لباس)، مهتاب ‌حسنی (طراح گریم)، صادق حسینی (طراح پوستر و گرافیست)، پارسا ‌خسروی (موسیقی)، آرش ‌نوری(مدیر صحنه)، رضا ‌امیررضایی، ناهید دربان، جواد امین پور(دستیاران صحنه و لباس)، معصومه ‌پورنورام (دستیار کارگردان و مجری نور)، ٰ مصطفی یگانه راد(منشی صحنه) ، حامد ‌هادیان (دستیار گریم)، حجت ‌حاج ‌عبداللهی (ساخت تیزر)، اردلان ‌آشناگر (عکاس)، ٰ ندا ‌کاوندی و آتنا تندرو (مدیر روابط عمومی و تبلیغات) اشاره کرد.