پوستر فیلم سینمایی «جنگل پرتقال» یکی از آثار راه یافته به جشنواره چهل‌ویکم فجر با بازی سارا بهرامی و سعید مولویان رونمایی شد.

به گزارش پلاتو هنر، فیلم «جنگل پرتغال» به کارگردانی آرمان خوانساریان ساخته شده که اولین تجربه بلند سینمایی اوست. تهیه‌کنندگی و سرمایه‌گذاری این فیلم برعهده رسول صدرعاملی بود است تا با بازی بازیگرانی همچون سارا بهرامی، میرسعید مولویان و رضا بهبودی یکی از فیلم اولی‌های امسال راهی جشنواره شود.

این فیلم یک درام اجتماعی و از محصولات بنیاد سینمایی فارابی است که درخلاصه داستانش آمده است: سهراب بهاریان نمایشنامه‌نویس ناموفقی است که به تازگی معلم دبیرستان شده است. دانش آموزان و مدیر مدرسه، رضایتی از شیوه برخورد او هنگام آموزش ندارند. او در سفری با تصویری از گذشته خود مواجه می‌شود.

فهرست عوامل فیلم عبارت است از: نویسنده و کارگردان: آرمان خوانساریان، تهیه‌کننده: رسول صدرعاملی، بازیگران: میرسعید مولویان، سارا بهرامی و رضا بهبودی، جانشین تهیه‌کننده: ایمان موید طلوع، مدیر فیلمبرداری: مسعود امینی‌تیرانی، تدوین: محمد نجاریان، صدا گذاری و ترکیب صدا: امیرحسین قاسمی، موسیقی متن: علی صمدپور، طراحی چهره‌پردازی: سیامک احمدی، مدیر تولید: عماد طاهری، دستیار اول کارگردان: ایمان توکلی، طراح صحنه و لباس: فراز مدیری، صدابردار: سامان شهامت، جلوه‌های ویژه میدانی: آرش آقابیگ، جلوه‌های بصری: کامیار شفیعی.

منبع: ایسنا