محمدرضا دشتی، نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی ضمن اشاره به سفارش‌های مقام معظم رهبری به هنر تئاتر، خطاب به هنرمندان شرکت‌کننده در هفتمین جشنواره ملی ایثار گفت: به شهری آمده‌اید که مردمانی میهمان‌نواز و مهربان دارد.

به گزارش پلاتو هنر، محمدرضا دشتی نماینده‌ مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی در آیین اختتامیه هفتمین جشنواره ملی تئاتر ایثار ضمن تقدیر و تشکر از زحمات مسئولان، یاد و خاطره مردانی که جانشان را تقدیم انقلاب کرده‌اند را گرامی داشت و گفت: این افراد برای امنیت و آرامش و سربلندی ما، از زندگی‌شان گذشتند.

محمدرضا دشتی اردکانی خطاب به میهمانان و هنرمندان سراسر کشور گفت: به شهری آمده‌اید که مردمانی میهمان‌نواز و مهربان دارد.

او ضمن اشاره به سفارش‌های مقام معظم رهبری به مقوله فرهنگ و هنر، اظهار داشت: ایشان در بین هنرها به بخش نمایشی و تئاتر اهمیت بیشتری می‌دهند.

نماینده مردم اردکان با بیان اینکه مقام معظم رهبری همیشه پذیرای هنرمندان شاخه‌های مختلف است، یادآور شد: نمایش تأثیر بیشتری نسبت به دیگر هنرها نظیر سخنرانی و نویسندگی دارد؛ چون دو انسان با هم ارتباط برقرار می‌کنند.

دشتی اردکانی هنر تئاتر را بسیار والا و ارزشمند توصیف کرد و تأکید کرد: هنرمندان، مردم اردکان را فراموش نکنند و باز برای اجرای تئاتر در این شهر حضور به هم برسانند.

160 اثر به دبیرخانه هفتمین جشنواره ملی ایثار تقدیم شد که در نهایت 31 اثر تأیید و در شهرستان اردکان محل برگزاری این جشنواره به نمایش گذاشته شد.

اختتامیه این جشنواره تئاتر ملی ایثار در روز پنج‌شنبه 29 دی‌ماه در سالن همایش دانشکده شهید بهشتی اردکان برگزار شد.