به گزارش پلاتو هنر به نقل از صبا، حمیدرضا افتخاری، دبیر دومین جشنواره ملی مستند رادیویی پژواک از تمدید مهلت جهت ارسال آثار به این جشنواره خبر داد.

افتخاری گفت: بنا به تصمیم شورای سیاستگذاری جشنواره، فرصت ارسال آثار در دومین جشنواره ملی مستند رادیویی پژواک اول بهمن ماه به پایان می‌رسد ولی با توجه به استقبال از جشنواره و ارسال آثار، این فرصت تا دهم بهمن ۱۴۰۱ تمدید شد و علاقمندان می‌توانند آثار خود را از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی جشنواره به آدرس pejvak.irib.ir برای دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

دبیر دومین جشنواره ملی مستند رادیویی پژواک افزود: تمامی مراحل فرآیند دریافت و داوری آثار از طریق پایگاه اینترنتی جشنواره انجام می‌شود و داوران هیچ اطلاعی از نام تولیدکننده اثر ندارند و صرفاً در ملاک‌های داوری مشخص شده داوری خواهند کرد.

او در خاتمه‌ افزود: مکانیزه بودن فرآیند داوری در جشنواره احتمال خطا را به صفر رسانده و همه شرکت‌کنندگان از ظرفیت برابر و عادلانه‌ای بهره‌مند خواهند بود.

دومین جشنواره ملی مستند رادیویی پژواک با هدف شناسایی و معرفی استعدادهای حوزه مستند، اردیبهشت ۱۴۰۲ در سالن همایش‌های بین‌المللی صداوسیما برگزار می‌شود.