اکران ویژه انیمیشن‌های «لوپتو» و «پسر دلفینی» روز پنجشنبه ۲۲ دی در پردیس سینما گالری ملت و به مناسب سالروز ولادت حضرت زهرا (س) برگزار می‌شود.

به گزارش پلاتو هنر به نقل از روابط عمومی موسسه «تصویر شهر»، به مناسبت سالروز ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) و گرامیداشت مقام مادر، پردیس سینمایی ملت روز پنجشنبه ۲۲ دی از ساعت ۱۴ الی ۱۸، با اکران ویژه انیمیشن سینمایی «لوپتو» و «پسر دلفینی» و با حضور عروسک کاراکترهای انیمیشن های یاد شده، میزبان جمعی از کودکان و خانواده های کم برخوردار آنها می شود.

همچنین در بخش نمایش ویژه انیمیشن «لوپتو» نیز قرار است علاوه بر اجرای نماهنگ شاد کودکانه و نمایش عروسکی این فیلم، مراسم ویژه قرعه کشی جشنواره بزرگ هدایای لوپتویی مخصوص مخاطبان آن برگزار شود و به برگزیدگان پک کامل اقلام جانبی این انیمیشن اهدا شود.

انیمیشن های «لوپتو» و «پسر دلفینی» که مضمونی مادرانه دارند توسط موسسه بهمن سبز و فیلمیران در سینماهای سراسر کشور در حال اکران است.

سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران همزمان با سالروز ولادت حضرت زهرا (س)، ایستگاه‌های فرهنگی «به نام مادر» را در ۱۱۰ نقطه منتخب از جمله پردیس سینمایی ملت در سطح شهر تهران برپا می کند. در این ایستگاه‌ها علاوه بر پذیرایی از شهروندان، با مشارکت کانون‌ها و گروه‌های مردمی در فضایی که تدارک دیده شده، هدایای خریداری شده برای مادران، کادو پیچ شده و به همراه شاخه‌ای گل و کارت تبریک به مخاطبان اهدا می‌شود.

اجرای ۲۰ گروه سرود منتخب نوجوانان و برگزاری برنامه‌های فرهنگی هنری متنوع از دیگر بخش‌های این برنامه است.