دبیرخانه چهل و یکمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر نمایش‌های بخش رادیو تئاتر خود را معرفی کرد.

به گزارش پلاتو هنر به نقل از روابط عمومی جشنواره، ۱۳ نمایش در بخش رادیو تئاتر جشنواره فجر چهل و یکم با مدیریت «امین رهبر» اجرا خواهد شد.

اجراهای این بخش از روز یکشنبه ۲۵ دی‌ماه ساعت ۱۴ در تماشاخانه مهر حوزه هنری با نمایش “بوکه من” به کارگردانی طاهره شاد دل از بجنورد آغاز می‌شود و تا ۳۰ دی‌ماه ادامه خواهد داشت. بخش رادیو تئاتر جشنواره فجر در ادامه اجراهای روز یکشنبه؛ نمایش‌های «دست‌انداز» به کارگردانی سید سروش پیمبری از کرمانشاه را ساعت ۱۶ و «روایت ناتمام زیبای خط خطی» به کارگردانی بهاره کاظمی از قزوین ساعت ۱۸ اجر خواهد کرد.

همچنین نمایش‌های «موج سوار آبی» به کارگردانی حسین خدادی از کرج و «زیبا» به کارگردانی محمدرضا قبادی‌فر از تهران روز دوشنبه ۲۶ دی‌ماه به ترتیب ساعت ۱۶ و ۱۸ اجرا خواهند شد. نمایش‌های «بلا روزگار» به کارگردانی حسین اسفندیاری از همدان و «جیغ» به کارگردانی رضا داداشی از قزوین نیز روز سه‌شنبه ۲۷ دی‌ماه ساعت ۱۶ و ۱۸ اجرا خواهند شد.

اجراهای روز چهارشنبه ۲۸ دی‌ماه این بخش از جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر هم به نمایش‌های «شبیه پدر» به کارگردانی محسن صباغ زاده از قم و «اسپویلر» به کارگردانی محمد رادمهر از اصفهان اختصاص دارد. اجرای این نمایش‌ها هم ساعت ۱۶ و ۱۸ در تماشاخانه مهر خواهد بود. نمایش «همه دختران من» به کارگردانی رحمان قدمی از ساری نیز روز پنج‌شنبه ۲۹ دی‌ماه ساعت ۱۶ اجرا خواهد شد و در همین روز نمایش «مجنون-پل حمید» به کارگردانی علی‌حسین قلی‌زاده از تبریز ساعت ۱۸ اجرا می‌شود.

اجراهای پایانی و روز جمعه ۳۰ دی‌ماه نمایش‌های بخش رادیو تئاتر چهل و یکمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر هم به نمایش‌های «پرواز پرندگان مهاجر در صبح روز آخر» به کارگردانی امجد جلالی از اهواز ساعت ۱۶ و «گزارش یک عشق نهایی» به کارگردانی سولماز ملکی از اردبیل ساعت ۱۸ اختصاص دارد. بخش رادیو تئاتر چهل و یکمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر از ۲۵ تا ۳۰ دی‌ماه در تماشاخانه مهر برگزار خواهد شد.

چهل و یکمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر به دبیری کوروش زارعی همزمان با ایام جشن‌های پیروزی انقلاب اسلامی ایران در بهمن ماه ۱۴۰۱ برگزار خواهد شد.