سعید نجفیان دبیر سیزدهمین جشنواره سراسری تئاتر بسیج (سودای عشق) در پیامی از همراهی و همدلی دست اندرکاران رسانه های جمعی در جریان برگزاری جشنواره قدردانی بعمل آورد.
به گزارش پلاتو هنر به نقل از امور ارتباطات رسانه ای و روابط عمومی سیزدهمین جشنواره سراسری تئاتر بسیج (سودای عشق)، سعید نجفیان دبیر جشنواره سیزدهم با پایان یافتن این رویداد هنری با ارسال پیامی خطاب به دست اندرکاران رسانه های جمعی از تلاش اصحاب رسانه در توجه به جشنواره و پوشش گسترده و متنوع این رویداد قدردانی کرد.
متن پیام نجفیان به این شرح است:
نون والقلم
جهان، با ورود به عصر رسانه‏ ها و شکل‏گیرى جامعه اطلاعاتى، دوران جدیدى را آغاز کرده است. درنظام نوین جهانى‏، ما در عصر رسانه ها زندگي مي كنيم؛ عصری که در آن رسانه هاي گروهي جزء جدايي ناپذير زندگي ما هستند. آنچه كه رسانه ها به عنوان اطلاعات به ما انتقال مي دهند، به اشکال مختلف در نحوه زندگي، انديشه و احساسات ما و حتي فرزندان ماتعیین کننده است..
در چنين جامعه اي ، وسایل نوین ارتباط جمعی با توليد و توزيع مطلوب اطلاعات ، نقش زيادي در بالا بردن آگاهي هاي گوناگون و ضروري به عهده مي گيرند و جامعه را در نيل به تعالي و ترقي همه جانبه ياري مي کنند. و نقش بی بدیلی برای یکپارچگی توسعه فرهنگی جهت تقویت هویت و وحدت ملی بر عهده دارند.
بیش از هشت ماه فعالیت مداوم و تلاش شبانه روزی همکارانم در ستاد برگزاری جشنواره سودای عشق به ثمر نمی نشست مگر با همیاری و مشارکت اهالی رسانه. مشارکتی که ثمره اش را در استقبال چشمگیرهنرمندان تئاتر کشور از جشنواره سیزدهم تئاتر سودای عشق از همان مرحله اعلام فراخوان به چشم دیدیم. همدلی رسانه ها را در همه شرایط گوناگون لمس کردیم و این همراهی خالصانه و بی شائبه همواره به چشممان آمد چه زمانی که مورد نقد قرار گرفتیم و چه مواقعی که تحسین شدیم و هر دو را بر دیده منت گذاشتیم. قدردان زحمات همه عزیزان در رسانه های مختلف جمعی هستیم و دست یکایکشان را می بوسیم و سر تعظیم بر آستان عزیزشان فرود می آوریم و شرمنده ایم که نتوانستیم آنگونه که شایسته بود خدمتگزار این بزرگواران باشیم.
به امید دیدارتان
برادر کوچک شما سعید نجفیان