به گزارش پلاتو هنر به نقل از مهر، فیلم سینمایی «پسرانسان» به کارگردانی سپیده میرحسینی و تهیه کنندگی مشترک وحید دلیلی و سپیده میرحسینی به بخش مسابقه جشنواره صوفیا منار بلغارستان راه یافت.

پانزدهمین جشنواره فیلم صوفیا منار بلغارستان (Sofia MENAR Film Festival) رویدادی سینمایی در بلغارستان است که از جشنواره‌های مهم فیلم در اروپا به ‌شمار می‌رود، این جشنواره از تاریخ ۱۶ تا ژانویه مصادف با ۲۶ دی تا ۹ بهمن برگزار می‌شود.

«پسر انسان» داستان یک پدر است که رازی عجیب در زندگی خود دارد، بعد از گذشت ۱۸ سال نمی خواهد تنها دخترش از این راز باخبر شود، اما انسانیت او را نجات خواهد داد.

پخش بین الملل این فیلم برعهده سولماز اعتماد است.

در این فیلم سینمایی بازیگرانی چون بهنام شرفی، لیلا زارع، مجید پتکی، پریا مردانیان و هادی افتخار زاده حضور دارند.

از دیگر عوامل این پروژه می توان به سرمایه گذار: وحید دلیلی، نویسندگان: پناه خدایاری و سپیده میرحسینی، فیلمبردار: شهرام نجاریان، صدابردار: فرزان معاونیان، طراحی و ترکیب صدا: بهروز معاونیان، منشی صحنه: پونه خامین، برنامه ریز: یوسف طاهریان، دستیار کارگردان: امیرعلی انتظاری، عکس و فیلم پشت صحنه: فائزه آقاجانی، آهنگساز: پیام آزادی، طراح پوستر: طاها ذاکر، عکاس: پوریا نوری، موزیک بند: اشکان نعیم دستیار، تهیه و تولید: رضا اسماعیل پور، طراحی چهره پردازی: پروین نویدی، طراحی لباس: مریم قاسمی، مجریان طرح و مدیران تولید: وحید دلیلی و سپیده میرحسینی.