به گزارش پلاتوهنر به نقل از روابط عمومی فرهنگسرای معرفت، این نمایشگاه از شنبه ۳ دی تا پنج‌شنبه ۸ دی ماه از ساعت ۹ تا ۱۸ همه روزه جز ایام تعطیل با نمایش آثار نقاشی و خط نازآفرین نادری و شراره زمانی در نگارخانه معرفت دایر است .

نازآفرین نادری، دارای مدارک مهارت طراحی و نقاشی چهره و طراحی عمومی از اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی تهران؛ عضو موسسه هنرهای تجسمی معاصر ایران است. از سال ۱۳۸۰ فعالیت حرفه ای هنری خود را شروع کرده است و در زمینه کارهای هنرهای تجسمی از جمله نقاشی، صنایع دستی، معرق کاشی،آیینه کاری ، خط و کالیگرافی فعالیت دارد و چندین نمایشگاه انفرادی از آثارش به نمایش گذاشته است.

همچنین هنرمند دیگر این نمایشگاه، شراره زمانی دارای مدرک طراحی از آموزشگاه امجد، عضو موسسه هنرهای تجسمی معاصر ایران، دارای مدرک پایان دوره سیاه‌قلم هایپررئال (تاپ انگلستان) از آموزشگاه ماهرنگ است و فعالیت هنری خود را از ۱۵ سالگی آغاز کرده و در زمینه کارهای هنرهای تجسمی همچون نقاشی، صنایع دستی، معرق کاشی، خط و کالیگرافی فعالیت دارد. وی به‌جز نمایشگاه‌های انفرادی در بیش از ۱۰ نمایشگاه گروهی شرکت کرده است.

علاقه‌مندان جهت بازدید می‌توانند در تاریخ یاد شده به نگارخانه فرهنگسرای معرفت واقع دربلوار شهران، بعداز زیرگذر شهیدهمت مراجعه کنند و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۴۴۳۰۱۴۴۴ تماس حاصل کنند.