مستند اجتماعی «هیچ‌کس منتظرت نیست» از ۲۸ آذرماه در شهر مشهد روی پرده سینما می‌رود.

به گزارش پلاتو هنر به نقل از روابط عمومی پروژه، مستند سینمایی «هیچ‌کس منتظرت نیست» محصول مرکز مستند سوره و به کارگردانی و تهیه‌کنندگی محسن اسلام‌زاده از روز دوشنبه ۲۸ آذرماه اکران خود را از شهر مشهد آغاز می‌کند.

با نزدیک شدن به زمان اکران این مستند که قصه مرکز نگهداری زنان کارتن‌خواب در میدان شوش تهران است، از تیزر اثر که ساخت آن برعهده حسام‌ حاجی‌پور بوده، رونمایی شد.

افتتاحیه «هیچ‌کس منتظرت نیست» که اکران‌های منطقه‌ای و رویدادمحور در قالب پخش «رویش» برای آن در نظر گرفته شده است، روز دوشنبه ۲۸ آذرماه ساعت ۱۷:۳۰ با حضور عوامل مستند در‌ پردیس هویزه مشهد رقم خواهد خورد و پس از آن این مستند به مدت یک هفته در ۲ سانس ۱۶ و ۲۰ در این پردیس سینمایی نمایش داده می‌شود.

مستند اجتماعی «هیچکس منتظرت نیست» علاوه بر پرداختن به مصائب زنان آسیب‌دیده، چالش‌های حاشیه نشینی و خیابان زیستی را در نسبت با سوژه اصلی خود تعریف می‌کند.

این اثر حول شخصیت سپیده علیزاده و یکی از مددجویان سابقش به نام منا است و در کنار موضوع اصلی و پرداختن به شخصیت این دو، به قصه‌هایی از زنان کارتن‌خواب و ترک‌کرده‌های اعتیاد و معرفی الگوهای درست در توانبخشی این افراد می‌پردازد.

پخش «هیچکس منتظرت نیست» توسط دفتر پخش «رویش» موسسه بهمن‌سبز انجام می‌شود.

عوامل این مستند سینمایی عبارتند از تهیه‌کننده و کارگردان: محسن اسلام‌زاده، فیلمبردار: علی محمد خانیکی، تدوین: سلمه اربابون، طراحی و ترکیب صدا: محمدحسین ابراهیمی، آهنگساز: افشین عزیزی، صدابردار: حمیدرضا مجیدی، اصلاح رنگ و نور: یحیی محمدعلیی، تحقیق: محسن فتاحی، دستیار کارگردان: محمدامین صدیقی‌مقدم، مشاور هنری کارگردان: علیرضا عطاریانی، مترجم: نوید خدایی، تدارکات: ابوالفضل محمدپور، سرپرست پخش رویش: سیدمحمد نیاکی، تبلیغات: ملیکا راد، روابط‌ عمومی: سپیده شریعت‌رضوی، مجری طرح: مرکز فرهنگی میثاق و محصول مرکز مستند سوره.