اعضای هیات علمی چهارمین همایش مطالعات فیلم کوتاه تهران معرفی شدند.

به گزارش پلاتو هنر  به نقل از روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، جمعی از سینماگران و استادان دانشگاه مسئولیت ارزیابی مقالات علمی تخصصی چهارمین همایش مطالعات فیلم کوتاه تهران را برعهده گرفتند.

ترکیب اعضای هیات علمی این رویداد پژوهشی‌سینمایی به ترتیب حروف الفبا شامل منصور براهیمی پژوهشگر، مترجم، نویسنده و استاد دانشگاه، حسن حسینی منتقد، پژوهشگر و نویسنده، مجید شیخ انصاری تهیه‌کننده و مدرس سینما، رامتین شهبازی منتقد، پژوهشگر و استاد دانشگاه و فرزاد موتمن نویسنده و کارگردان سینما، به عنوان اعضای هیات علمی چهارمین همایش مطالعات فیلم کوتاه تهران معرفی شدند.

این رویداد با محوریت نگارش مقاله‌های علمی تخصصی با موضوع «ژانر در سینما» از اسفند ۱۴۰۰ کار خود را آغاز کرد و بعد از گذراندن مراحل دریافت و ارزیابی اولیه چکیده مقالات در نهایت با ارائه شش مقاله علمی توسط پژوهشگران شنبه ۲۶ آذر ماه در خانه اندیشه ورزان از ساعت ۱۵ و معرفی مقالات برتر به کار خود پایان می‌دهد.

دبیری علمی چهارمین همایش مطالعات فیلم کوتاه تهران را که به همت معاونت آموزش و پژوهش انجمن سینمای جوانان ایران برگزار می‌شود، منصور براهیمی برعهده داشته است.

حضور در این رویداد برای عموم علاقه‌مندان آزاد است.