بخش نمایشنامه‌خوانی رویداد «صاحبدلان» روز گذشته (پنجشنبه 24 آذرماه) با حضور هنرمندان و مخاطبان علاقه‌مند به نمایشنامه‌خوانی به کار خود پایان داد.

به گزارش پلاتو هنر به نقل از روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی، بخش نمایشنامه‌خوانی دوازدهمین دوره سراسری و اولین رویداد بین‌الملللی تئاتر «صاحبدلان» روز گذشته 24 آذرماه در تالار مشاهیر مجموعه تئاتر شهر به کار خود پایان داد.

نمایشنامه‌خوانی «مار زنگی» به نویسندگی نادیا مفتونی و کارگردانی شهاب راحله، «یوم کیپور» به نویسندگی محمد مرادی فر و کارگردانی مریم صبوری و «دریایی» به نویسندگی علی موذنی و کارگردانی محمدرضا غریب‌زاده آثار اجرا شده این بخش در دو روز پایانی بودند.

نمایشنامه‌های «آن کس که نیامده می‌داند»، «سروهای همیشه سروناز»، «مردی که جهنمش را با خود حمل کرد»، «شهود» و «خون می‌جوشد» از دیگر آثار شرکت‌‌کننده در نمایشنامه‌خوانی «صاحبدلان» به شمار می‌آیند.

نمایشنامه‌خوانی رویداد «صاحبدلان» از روز یکشنبه 20 آذرماه فعالیت خود را با همراهی 8 گروه نمایشی آغاز کرد و در روز پنجشنبه 24 آذرماه با حضور محمود فرهنگ (دبیر رویداد صاحبدلان)، سیدمحمدجواد طاهری (مدیر مجموعه تئاترشهر)، احمد جولایی (پژوهشگر تئاتر)، هنرمندان و سایر مخاطبان علاقه‌مند به هنر نمایش به کار خود پایان داد.