نمایشگاه گروهی عکس «نورا» جمعه ۲۵ آذرماه در گالری خانه عکاسان جوان افتتاح می‌شود.

به گزارش پلاتو هنر به نقل از به نقل از روابط عمومی خانه عکاسان، نمایشگاه عکس «نورا» که در برگیرنده آثار ۸ عکاس جوان است جمعه ۲۵ آذرماه ۱۴۰۱ در گالری خانه عکاسان جوان افتتاح می‌شود.

در این نمایشگاه آثاری از سید‌محمد‌حسن ابراهیمی، آهو اصولی، نرگس‌ خوشنویسان، صفا رمضانی، آتنا شریفی، فانیذ شهمیرزادی، مهلا صاحبی و آزاده مؤذن جام، در گالری خانه عکاسان جوان به نمایش در می آیند.

در استیتمنت این نمایشگاه آمده است: «رقص نور و سایه، سماع رنگ و نور، جوانه در جوانه پویش و جاودان در جودان زیبایی؛ نه آنکه ما خالقش باشیم که تنها انعکاس آن هستیم. هرچه زیبا و فریباست در هرجا و همه‌وقت آفریده اوست و ما کمی بیشتر تماشا کردیم، عمیق‌تر دیدیم و توانستیم با ابزار هنر عکاسی آن را به تصویر کشیم. آنچه بود و هست و همه‌مان ساده از کنارش می‌گذریم، ما که جان خود با نور شستیم، در رقص نورا، دیگرانی را فرا می‌خوانیم که اگر چشمان‌تان می‌طلبد، بسم‌الله نور!»

نمایشگاه گروهی عکس «نورا» آثار هنرمندان فارغ‌التحصیل خانه عکاسان جوان است، که در تاریخ جمعه ۲۵ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷ افتتاح و تا دوم دی‌ماه ۱۴۰۱ ، ادامه دارد. گالری‌ خانه عکاسان جوان در خیابان ولیعصر، خیابان اسدآبادی (یوسف آباد)، خیابان چهارم، پلاک ۳، طبقه دوم واحد ۳ واقع است. این گالری روزهای شنبه تعطیل است.