پلاتو هنر


با پرداخت ۲۵۰ هزار تومان حقیقت را آنلاین ببینید

مخاطبان سینمای مستند می‌توانند در روزهای برگزاری جشنواره سینماحقیقت آثار این رویداد سینمایی را به صورت ۲۴ ساعته در سایت هاشور تماشا کنند.

به گزارش پلاتو هنر به نقل از ستاد خبری شانزدهمین جشنواره فیلم مستند ایران – سینماحقیقت فرزاد آذری‌پور مدیر عامل سایت هاشور درباره نمایش آثار جشنواره به صورت آنلاین گفت: تمام آثاری که دبیرخانه در اختیار ما قرار داده، از روز ابتدایی جشنواره در سایت هاشور در دسترس مخاطبان قرار گرفته که تا چند روز آینده احتمالا به تعداد آن‌ها اضافه می‌شود. مخاطبان می‌توانند تا پایان جشنواره آثار راه یافته را تماشا کنند و ممکن است مانند روند هر سال برای همراهی آنلاین جشنواره، آثار نامزد شده و برگزیده در شب اختتامیه تا دو روز پس از پایان جشنواره سینماحقیقت در دسترس علاقه‌مندان قرار دارد.

او ادامه داد: افرادی که در جشنواره ثبت‌نام کرده‌اند، می‌توانند با ورود به پنل خانه جشنواره آثار حاضر را به صورت رایگان و افراد دیگر نیز با ورود به سایت هاشور به این مستندها دسترسی پیدا کنند. نکته مهم این است که این آثار در تمام ساعت شبانه روز قابل نمایش هستند و ما در این دو روز افرادی را داشتیم که حتی نیمه شب به تماشای آثار می‌نشینند.

مدیر عامل هاشور در پایان تاکید کرد: مخاطبان سینمای مستند می‌توانند در روزهای برگزاری جشنواره سینماحقیقت آثار این رویداد را در هر چهار بخش مسابقه در سایت هاشور تماشا کنند و خوشبختانه در دومین روز از اکران‌های آنلاین با استقبال خوبی مواجه شدیم که امیدوارم تا پایان جشنواره این روند ادامه‌دار باشد.

آذری‌پور ادامه داد: بسته کامل مستندهای سینماحقیقت برای دوستداران سینما و جشنواره به قیمت ۲۵۰ هزار تومان در دسترس است.

شانزدهمین جشنواره بین‌المللی سینماحقیقت با دبیری محمد حمیدی‌مقدم تا ۲۵ آذرماه در حال برگزاری است.