پنج هنرمند و دست‌اندرکار عرصه تئاتر و هنرهای نمایشی با حکم سعید نجفیان، دبیر سیزدهمین جشنواره سراسری تئاتر بسیج (سودای عشق) به عنوان داوران بخش مسابقه نمایش‌های خیابانی و محیطی منصوب و معرفی شدند.

به گزارش پلاتوهنر به نقل از امور ارتباطات رسانه‌ای و روابط عمومی سیزدهمین جشنواره سراسری تئاتر سودای عشق، دبیرخانه این رویداد هنری در اطلاعیه‌ای اسامی داوران بخش مسابقه نمایش‌های خیابانی و محیطی جشنواره را اعلام کرد.

بر این اساس، سیروس همتی بازیگر، کارگردان و مدرس تئاتر سینما و تلویزیون، پژمان شاهوردی نویسنده کارگردان و پژوهشگر تئاتر، محمد مظفری کارگردان و مدرس تئاتر و مدیر فرهنگی هنری، فرهاد بشارتی بازیگر و کارگردان تئاتر سینما و تلویزیون و محمد لارتی نویسنده و کارگردان تئاتر و مدیر فرهنگی به عنوان دوران بخش مسابقه نمایش‌های خیابانی و محیطی منصوب شده و آثار شرکت‌کننده در این بخش را ارزیابی می‌کنند.

طبق جدول زمان‌بندی جشنواره، 18 نمایش خیابانی و محیطی راه‌یافته به مرحله نهایی سیزدهمین جشنواره سراسری تئاتر سودای عشق، اجراهای خود را در فضاهای باز و مکان‌های تعیین‌شده در شهر بوشهر از روز دوشنبه 28 آذرماه آغاز می‌کنند و آخرین نمایش شرکت‌کننده در این بخش نیز روز پنجشنبه اول دی‌ماه سال‌جاری روی صحنه می‌رود.

مرحله نهایی سیزدهمین جشنواره سراسری تئاتر سودای عشق از روز دوشنبه 28 آذر تا جمعه دوم دی به دبیری سعید نجفیان در استان بوشهر (شهر بوشهر) برگزار می‌شود.