از سوی دبیرخانه جشنواره سیزدهمین جشنواره سراسری تئاتر “سودای عشق”
پنج هنرمند و دست اندرکار عرصه تئاتر و هنرهای نمایشی با حکم سعید نجفیان دبیر سیزدهمین جشنواره سراسری تئاتر بسیج (سودای عشق) به عنوان داوران بخش مسابقه نمایش های صحنه ای جشنواره منصوب و معرفی شدند.
به گزارش پلاتوهنر به نقل از امور ارتباطات رسانه ای و روابط عمومی سیزدهمین جشنواره سراسری تئاتر سودای عشق، دبیرخانه این رویداد هنری در اطلاعیه ای اسامی داوران بخش مسابقه نمایش های صحنه ای جشنواره را اعلام کرد. بر این اساس “نصرالله قادری” نویسنده کارگردان و مدرس تئاتر، “حسین مسافرآستانه” نویسنده کارگردان و بازیگر تئاتر و مدیر فرهنگی هنری، “کوروش زارعی” کارگردان و بازیگر تئاتر و تلویزیون و مدیر فرهنگی هنری ، “آزیتا ترکاشوند ” بازیگر تئاتر سینما و تلویزیون و”فرهاد قائمیان” بازیگر تئاتر سینما و تلویزیون به عنوان دوران بخش مسابقه نمایش های صحنه ای از سوی سعید نجفیان دبیر جشنواره منصوب شده و آثار شرکت کننده در این بخش را ارزیابی می کنند.
بر اساس این گزارش طبق جدول زمان بندی جشنواره، 15 نمایش صحنه ای راه یافته به مرحله نهایی سیزدهمین جشنواره سراسری تئاتر سودای عشق، اجراهای خود را در سالنهای تئاتر بوشهر از روز دوشنبه 28 آذرماه آغاز می کنند و آخرین نمایش شرکت کننده در این بخش نیز روز پنجشنبه اول دیماه سالجاری روی صحنه می رود.
مرحله نهایی سیزدهمین جشنواره سراسری تئاتر سودای عشق از روز یکشنبه 27 آذرماه تا روزجمعه دوم دیماه سالجاری به دبیری سعید نجفیان در استان بوشهر (شهر بوشهر) برگزار می شود.