به گزارش آوینافیلم و به نقل از فیلم نیوز؛

پیش‌فروش فیلم «بخارست» به کارگردانی مسعود اطیابی، یک روز مانده به اکران عمومی، با بلیت‌های نیم‌بها به 10 میلیون تومان رسید. طبق اعلام رئیس سازمان سینمایی، تیزرهای این فیلم به همراه چهار فیلم دیگر که اخیرا اکران شده‌اند قرار است به صورت رایگان از تلویزیون پخش می‌شوند.

به گزارش فیلم‌نیوز، پیش‌فروش فیلم «بخارست» از عصر یکشنبه 22 آبان شروع شده و تا عصر روز دوشنبه 23 آبان به مرز 10 میلیون تومان رسیده است. این درحالی است که اولین روز اکران فیلم به سه‌شنبه افتاده و بلیت‌های آن به صورت نیم‌بها به فروش می‌رسند. تا ساعت 5 عصر روز دوشنبه، 430 نفر برای تماشای فیلم بلیت خریده‌اند.

امروز هم طبق خبر منتشر شده در رسانه‌ها، طی توافق محمد خزاعی، رئیس سازمان سینمایی با پیمان جبلی، رئیس صدا و سیما، قرار است تیزرهای فیلم‌های «بخارست»، «بامبالا»، «لوپتو»، «بیرو» و «طبقه یک و نیم» به صورت رایگان از شبکه‌های مختلف پخش شوند.

حالا باید دید با وجود این امکانات، فیلم «بخارست» در این شرایط می‌تواند با دو اثر قبلی این کارگردان یعنی «دینامیت» و «انفرادی» در فروش رقابت کند؟

«بخارست» به کارگردانی مسعود اطیابی ساخته شده و حسین یاری، پژمان جمشیدی، امیرحسین آرمان، هادی کاظمی، پونه عاشورپور، غزال نظر، ایمان صفا، وحید آقاپور، عرفان ابراهیمی، رضا بهبودی، غلامرضا نیکخواه و بابک کریمی در آن بازی دارند.