به گزارش آوینافیلم سازمان سینمایی کشور حمله تروریستی به حرم مطهر شاهچراغ( ع) را که منجر به شهادت جمعی از هموطنان عزیزو زائران این مرقد مطهر شد، محکوم کرد.

متن این بیانیه به این شرح است:

باردیگر دست معاندان، بد خواهان و دشمنان قسم خورده این آب وخاک از آستین جنایتکاران بیرون آمد و تعدادی از زائران بی گناه حرم مطهر حضرت احمدبن موسی، شاهچراغ( ع) را مظلومانه به خاک و خون کشید.
این اولین بار نیست که دست دشمنان ناجوانمردانه به خون هموطنان ما آغشته می شود.

در بیش از چهار دهه ای که از عمر باشکوه انقلاب اسلامی می گذرد، دشمنان قسم خورده منطقه ای و فرامنطقه ای از انجام هیچ دنائت و جنایتی در حق مردم شریف و مظلوم ایران فرو گذار نکرده اند. با این وجود انقلاب اسلامی با صلابت تر از پیش ، همچون رودی پر خروش بی توجه به موانع به راه خود ادامه داده است.
عمل ضد انسانی، مذبوحانه و جنایتکارانه حمله به  حرم مطهر شاهچراغ که باعث شهید و زخمی شدن عده ای از زائران این حرم شد، ادامه همان سیاست های به بن بست رسیده، حقیر و خونبار دشمن در ترور کور مردم عادی و غیر نظامی است که هدفی جز تفرقه و جدایی بین شیعه و سنی را دنبال نمی کند . نقشه ای که به مدد هوشمندی مردم تا امروز نا کام مانده است.
سازمان سینمایی کشور ضمن محکوم کردن این عمل شنیع و غیر انسانی که آن را نشانه ای روشن از عجز و استیصال دشمن در برابر اراده آهنین مردم ایران می داند، با تاکید بر اصل وحدت شیعه و سنی زیر پرچم جمهوری اسلامی ایران، انسجام و همدلی را رمز پویایی، مانایی و شکست حربه های دشمن در این زمانه می داند.